Odstartujte svou kariéru! Získejte prodejní dovednosti, praxi a mnohem více! (Specialista podpory zákazníků)

Ostrava, Okres Opava, Okres Ostrava

Popis pozice

Hledáme motivované kandidáty na call centrum do Ostravy, či Opavy!!!

Aktuálně obsazujeme pozice:
1) Junior/Senior specialisty kontaktu se zákazníky na příchozí linku na call centrum do Ostravy nebo Opavy (odbavování zákazníků na PŘÍCHOZÍ lince, prodej produktů)
2) Junior/Senior specialisty kontaktu se zákazníky na ODCHOZÍ linku na call centrum do Ostravy (oslovování stávajících klientů, prodej produktů)
3) Emailové specialisty (odbavování zákazníků hlavně přes email a chat, spojený s prodejem produktů společnosti)

Zaujala Vás některá z nabízených pozic a rádi byste se dozvěděli více? Přihlaste se zasláním životopisu na: poslat email

Požadujeme
  • SŠ vzdělání
  • výborné komunikační dovednosti, umění mluvit k věci
  • ovládat práci na PC – Microsoft Office
  • ovládat argumentaci
  • být zacílený na zákazníka a prodej

Nabízíme

  • možnost kariérního růstu
  • možnost práce na plný úvazek (7,5 hod.) nebo na zkrácený úvazek (4 hod., 6 hod.)
  • motivační finanční ohodnocení - fixní plat až 15 000 Kč + k tomu variabilní složka mzdy 15 až 40% (2240 - 6000 Kč/měsíc) + neomezené provize k tomu
  • stravenky - 80Kč/den
  • plně hrazené zaškolení pod vedením těch nejlepších trenérů
  • smlouva na HPP na 1 rok
  • JIŽ PO 6. MĚSÍCÍCH MOŽNOST PŘECHODU PŘÍMO POD RWE (+balíček dalších benefitů ve výši 27 000 Kč)
  • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ + 3 dny osobního volna

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Osmančíková
+420734793488
ID: 2712189  Posting date: 14.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 15000 + variabilní složka mzdy + neomezené provize