Vedoucí logistiky

Táborsko, Jihočeský kraj, Okres Tábor

Popis pozice

Jste zkušený logistik a máte chuť se posunout v kariéře vpřed ?

Hovoříte plynně německy nebo anglicky ?

Pro stabilní mezinárodní výrobní společnost na Táborsku hledáme zkušeného logistika s praxí v automotive a s potenciálem brzy zastat manažerskou pozici !

  • Odpovědnost za plánování, optimalizaci a kontrolu logistických procesů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Koordinace procesů mezi logistikou a výrobou
  • Řízení činnosti skladu

Požadujeme:
  • Min. SŠ vzdělání
  • 3 roky praxe v logistice v automobilovém průmyslu
  • Dobrou znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • Znalost práce na PC, znalost SAP velkou výhodou
  • ŘP B
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Dynamickou, zajímavou práci v mezinárodní společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Odborné zaučení v závodě v Německu
  • Dotované stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2721503  Posting date: 12.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: Dohodou