Přidejte se k týmu specialistů prodeje - průměrně 23.000,- Kč

Hlavní město Praha

Popis pozice

Komunikujete rádi po telefonu? Pak využijte svého potenciálu a přijďte si k nám vydělat. Hledáme nové kolegy a kolegyně pro poradenství a prodej na pozici telefonní operátor. Nečeká Vás žádné “slepé” volání, ale řešení požadavků klientů na základě vyplněného formuláře z internetu. Už žádná hodinová mzda, ale jistota fixního výdělku se smlouvou na HPP a k tomu neomezené bonusy.

Co od Vás očekáváme?
V rámci školení Vás vše naučíme, ale pár drobností očekáváme:
  • chtít uspět, schopnost sebeprezentace, tah na branku
  • uvítáme zkušenosti s prodejem, ale důležité je chtít
  • velmi dobrou znalost českého jazyka slovem i písmem
  • hlasový projev bez logopedických vad
  • dobrou znalost práce na PC

Co získáte?
Zaměstnanci jsou pro nás to nejdůležitější:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • velmi dobré finanční ohodnocení (základ 15.000,- Kč + bonusy za prodej až dalších 15.000,- Kč)
  • první 2 měsíce garantovanou mzdu 20.000,- Kč
  • práci v moderním prostředí
  • možnost kariérního růstu v rámci celé společnosti
  • dobrá dopravní dostupnost
  • nápoje a občerstvení na pracovišti: káva, čaj, voda a ovocné šťávy, dále pak občasné snídaně a svačiny
  • nanukový box k dispozici neomezeně
  • stravenky do nepřeberného množství obchodů a jídelen v okolí
  • boxovací pytel a stolní fotbálek pro odreagování

Zaujala Vás pozice?
Pošlete mi svůj aktuální životopis na: [email protected] a já Vás budu co nejdříve telefonicky kontaktovat! ☺

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2728401  Posting date: 17.9.2016