Vedoucí kontroly kvality

Jihočeský kraj, Okres Benešov, Okres Tábor, Okres Pelhřimov

Popis pozice

V rámci rozšíření týmu, výstavbou nové výrobní haly a nákupu nových výrobních technologií, hledáme vedoucího pracovníka kontroly.

  • Řízení kontroly - vstupní, výrobní a výstupní
  • Řízení systému jakosti v souladu s požadavky normy ISO 9001:2008
  • Kontrola dodržování technologické kázně a výrobních předpisů
  • Řízení interních auditů

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Odborná praxe v oblasti řízení kontroly jakosti podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Časová flexibilita

Nabízíme

  • Zázemí prosperují silné společnosti
  • Dlouhodobé zaměstnání v novém závodě
  • Motivační finanční ohodnocení + bonusová složka až 25%
  • Firemní vzdělávání
  • Služební notebook
  • Mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravné
  • Možnost ubytování

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 2729028  Posting date: 19.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou