Technik BOZP

Ústecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti BOZP? Znáte normu ISO 18001?
Na pracovní pozici Technik BOZP, ENVIRO A ENERGIE budete mít na starosti odpovědnost za provádění auditů, navrhování úprav a přípravu reportů. Hledáme aktivní a zodpovědnou osobnost, která zadané úkoly dotáhne do cíle.
Pokud Vás tato nabídka zajímá, zašlete nám Váš životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat.

  • navrhování úprav řízení systémů EMS&EnMS, OHSAS, BOZP
  • příprava reportů pro vedení společnosti
  • odpovědnost za provádění auditů se zaměřením na požadavky EMS&EnMS, OHSAS, BOZP
  • schvalování dokumentace k bezpečnosti a ochraně zdraví, životnímu prostředí a energii
  • úzká spolupráce s externími konzultanty a vedoucími pracovníky za účelem plnění norem (ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001)
  • analýza příčin a stanovování opatření při evidenci pracovních úrazů

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti BOZP ve výrobní společnosti podmínkou
  • znalost norem ISO 18001
  • znalost anglického jazyka (min. základy)
  • výhodou znalost norem ISO 14001 a 50001
  • aktivní přístup, komunikativnost, rozhodnost

Nabízíme

  • zajímavá pracovní příležitost v rostoucí mezinárodní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • nástup možný ihned příp. dohodou

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jiří Bernat
ID: 2827434  Posting date: 19.12.2016