Vedoucí oddělení logistiky

Jihočeský kraj, Okres České Budějovice

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme vedoucího do oddělení logistiky s komunikativní znalostí angličtiny.

Zpracování objednávek zákazníků, administrativa
Komunikace s dopravci, tuzemskými i zahraničními dodavateli
Příprava podkladů pro interní audity
Nastavování a řízení interních logistických toků a procesů
Optimalizace logistických procesů, trvalé zlepšování
Implementace informačního systému (sklady a skladové položky)
Spolupráce s ostatními odděleními firmy

Profil kandidáta

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Znalost logistických procesů se zaměřením na dopravu
Min. 3 roky zkušeností odpovídající výše uvedené pracovní náplni výhodou
Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
Pokročilá znalost PC (zejména MS Office), SAP nebo jiné výhodou
Dobré organizační a řídící schopnosti, komunikativní schopnosti
Samostatnost, odpovědnost, pečlivost, důslednost

Nabízíme

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
Motivační finanční ohodnocení + 13. plat
Možnost odborného rozvoje a vzdělání
5 týdnů dovolené
Pružnou pracovní dobu
Dotované stravování
Další zaměstnanecké benefity

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395
ID: 3025934  Posting date: 22.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 45000 Kč