Asistent/-ka vedení v technické firmě

Proboštov, Okres Teplice

Popis pozice

Pro našeho klienta, menší německou výrobní společnost u Teplic, hledáme vhodné uchazečky a uchazeče na pozici Asistentka či Asistent.

Co Vás bude čekat?
Neustále něco nového. Rozhodně to nebude stereotypní práce. Vaším úkolem bude vše od organizace kalendáře ředitele, přes zařizování návštěv či jízdenek a letenek na služební cesty až po klasickou administrativu.

Profil kandidáta

Co požadujeme?
  • akční samostatnou osobnost, kterou jen tak něco nerozhází
  • zkušenost s administrativní prací
  • komunikativní angličtinu, němčina velkou výhodou
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B a aktivní řízení

Nabízíme

Co nabízíme?
  • práci, ve které se nebudete nudit
  • týden dovolené navíc a ještě k tomu dva dny sick-days
  • 13. plat
  • pravidelná valorizace mzdy
  • dotované stravování v závodní jídelně

  • a celou řada dalších drobných benefitů

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3055922  Posting date: 14.7.2017