Samostatná účetní

Ústí nad Labem, Ústecký kraj

Popis pozice

Pro středně velkou nadnárodní výrobní společnost z Ústí nad Labem hledáme vhodné uchazečky či uchazeče na pozici účetní.

Co Váš čeká:
Budete součástí tříčlenného finančního oddělení, kde je finanční manažer, kde budete Vy, a kde Vám jako podpora bude k dispozici účetní - juniorka.

Konkrétně budete mít na starosti:
  • vedení účetnictví společnosti
  • zpracování, evidence a kontrolu účetních dokladů
  • evidenci a účtování majetku (dlouhodobého i krátkodobého)
  • kontrolu správnosti faktur
  • účtování do hlavní knihy
  • účtování skladových zásob, OOPP, stravenek, účtování úvěrů
  • účtování mezd zpracované externí mzdovou účetní
  • měsíční účetní závěrky
  • zpracování DPH a kontrolního hlášení
  • zpracování ostatní daňové evidence
  • párování bankovních výpisů
  • komunikaci s Finančním úřadem
  • komunikaci s mateřskou firmou a pobočkami o zápočtech závazků a pohledávek
  • spolupráci s finanční manažerkou na roční účetní závěrce, auditu
  • práce v programu Navision

Profil kandidáta

Požadujeme:
  • alespoň 5 let odpovídajících zkušeností s obdobnými činnostmi
  • alespoň mírně pokročilá znalost angličtiny (komunikace s centrálou alespoň po mailech)
  • znalost Navision a IFRS výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • jazykové kurzy a další vzdělávání
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky nebo možnost stravování
  • práci v malém příjemném kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3121835  Posting date: 10.9.2017