Seřizovač balících strojů

Okres Benešov

Popis pozice

Hledáš práci na Benešovsku? Je pro tebe cílem práce budovat kariéru v mezinárodní společnosti, anebo jen hledáš stabilitu a jistý příjem?
Jsme partnerem společnosti Wrigley Confections ČR a hledáme nadšené zájemce pro pozice Seřizovačů balících strojů. V České Republice Wrigley působí jako výrobní závod přes 26 let a zakládá si na dlouhodobé spolupráci se svými zaměstnanci a dodavateli. V současné době rozšiřuje tato stále ještě rodinná firma výrobu sladkých bonbonů Skittles v Poříčí nad Sázavou, takže pokud chcete mít sladký život i v práci, určitě čtěte dál!

POPIS POZICE:
Tvoje náplň práce bude především:
· údržba, obsluha a kontrola výrobní linky tak, aby byly zachovány naše standardy výroby, což v praxi znamená např. doplnění obalového materiálu na cukrovinky, kontrola zda stroj balí zboží správně po jednotlivých kusech
· cílem tvé práce je dohlédnutí na automatizovanou výrobu, aby vše běželo dle procesů a včasné odhalení chybovosti strojů společně s reportováním nadřízenému
· jestliže se rád/-a pouštíš do oprav různých strojů, pak tuto zálibu u nás právě v těchto situacích využiješ, nářadí máš neustále po ruce, budeš mít ale k dispozici i mechaniky, kteří se pustí do větších oprav strojů
· v takové chvíli bude samozřejmě tvým úkolem řídit se a postupovat dle daných pokynů a postupů, aby se proces opět stabilizoval
· dále bys měl/-a vždy kompletně předat směnu, včetně zápisu všech požadovaných informací odehrávajících se v jejím průběhu a uklizeného pracoviště

Profil kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA
Na této pozici potřebujeme:
· spolehlivého, pozorného a technicky zdatného nadšence
· tvé pracovní nasazení a pečlivost bude určovat úspěšnost výroby, tebe již žádný stroj nahradit nedokáže, jsi tu proto, abys dohlížel/-a ty na ně - manuální zručnost je tedy nezbytností a předchozí zkušenost s obsluhou strojů je jen vítána
· zaměstnance, který dokáže pohotově zareagovat a zároveň dbát na stanovený postup
· abys měl/-a týmového ducha a schopnost táhnout za jeden provaz
· někoho, kdo si nechce svou pracovní dobu jen odstát, ale chce při ní být důležitou součástí výroby

Nabízíme

A co Wrigley nabízí?
· Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
· Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí, týmovost
· Jedinečný produkt, který znáte ze všech obchodů – Skittles
· V neposlední řadě motivující finanční ohodnocení spolu s bonusy a zajímavým benefit programem

Benefit program:
Starost o zaměstnance je ve Wrigley neobyčejná, prodlužují dovolenou z 5 dní na 25 dní. Stravování je v areálu společnosti za zvýhodněnou cenu. Čilost a bdělost zajištují automaty rozmístěné po areálu, které vaří kávu a čaj zdarma.
Otázka, jak se do práce dostaneš, je zodpovězena. Pro směnové pracovníky vysíláme svoz ze směru Votice, Vlašim, Týnec nad Sázavou. Nesměnový provoz- Benešov a Praha. Harmonogram odjezdu a příjezdů koresponduje se začátky a konci pracovní doby.

Společnost poskytuje příspěvek k penzijnímu připojištění. Pro sportovně orientované zaměstnance nabízíme firemní fitness s proškolení zdravotním koordinátorem. Prostory je možno využívat po skončení pracovní doby.
Po práci si můžeš zajít na masáž, kterou zaměstnavatel hradí do 50% nákladů či pedikúru s příspěvkem 1000Kč. V rámci péče o zaměstnance můžete navštívit závodní lékaře a zkonzultovat Váš zdravotní stav.
Zdali fitness není pro Vás, využiješ naše produkty za zvýhodněné ceny, anebo třeba dvakrát za rok dentální hygienu zdarma.

Budeš členem věrnostního programu, jako poděkování za dlouhodobý přínos společnosti dostaneš odměnu 5 tisíc po 10, 10 tisíci po 15 a 20 letech 15 tisíci.
Narození či osvojení dítěte je krásná chvíle a někdy časově, fyzicky i finančně náročná, proto Wrigley nabízí 3 dny pracovní placeného volna a v případě narození dítěte dorovnání mateřských dávek do základní mzdy.
Při odchodu do starobního či plně invalidního důchodu získáte jednorázovou odměnu.
Zajímavé je také ocenění při 100% přítomnosti a to 6.000 Kč.
Po nějakém čase, budeš mít možnost skupinového a výhodného životního pojištění, potřebné pro případ nečekané životní události.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3149385  Posting date: 25.9.2017