Specialista údržby - LEAN

Okres Benešov

Popis pozice

Sladká práce v Poříčí nad Sázavou.

Hledáme nové kolegy do Wrigley – přidejte se k nám!

V České Republice Wrigley působí jako výrobní závod přes 26 let a zakládá si na dlouhodobé spolupráci se svými zaměstnanci a dodavateli. V současné době rozšiřuje tato rodinná firma výrobu sladkých bonbonů Skittles v Poříčí nad Sázavou, takže pokud chcete mít sladký život i v práci, určitě čtěte dál!

Tvoje náplň práce bude především:
· Odpovědnost za plynulý chod výroby
· Hodnocení zaměstnanců pomocí klíčových ukazatelů výkonnosti – KPI’s
· Odpovědnost za snižování negativních vlivů ve výrobě
· Zvyšování výkonosti pomocí preventivní údržby a predikce
· Snižování nákladů ve výrobě, hledání příčin a jejich následná prevence
· Dohled nad bezpečností a dodržováním hygieny v potravinářské výrobě
· Vytváření firemních dokumentů a následný dohled nad jejich dodržováním
· Podpora oddělení při zjišťování a analýzy problémů
· Používání SAP systému spolu s TPM metodikou- produktivita práce
· Plánování odstávek a zajištění bezproblémového chodu v nepřetržitém provozu

Profil kandidáta

Na této pozici potřebujeme:
· Středoškolské vzdělání technického směru
· Minimálně 2 roky praxe v podobných automatizovaných provozech
· Zkušenosti s LEAN metodologií
· Znalost ve výkresové dokumentaci
· Pokročilá znalost PC – MS Office a program AutoCad
· Analytické myšlení a technické znalosti
· Komunikační a koordinační schopnosti
· Základní znalost AJ- psaná/mluvená forma
· Otevřenost novým projektům a výzvám,
· Zkušenosti s prácí v týmu

Nabízíme

A co Wrigley nabízí?
· Stabilní prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
· Lidský přístup, menší kolektivy, rodinné prostředí, týmovost
· Jedinečný produkt, který znáte ze všech obchodů – Skittles
· V neposlední řadě motivující finanční ohodnocení spolu s bonusy a zajímavým benefitním programem
· Svozové autobusy ze čtyř směrů:
Trasa 1 – Vlašim – zastávka č. 11, Benešov – zast. Na Chmelnici, Benešov – zast. u pivovaru, Benešov – autobus. nádraží, zast. č. 3
Trasa 2 – Týnec n. Sázavou – autobus. nádraží, Bukovany – rozc., Chlístov, Benešov – LIDL, Mrač rozc., Čerčany – zast. U železniční stanice
Trasa 3 – Votice – autobus. nádraží, zast. č. 6, Olbramovice – zast. U železniční stanice, Bystřice – náměstí
Trasa 4 – Sedlčany – autobus. nádraží, Vrchotovy Janovice – zast. u školy, Olbramovice – přestup na autobus č. 3

BENEFIT PROGRAM:
Péče o zaměstnance je ve Wrigley neobyčejná, prodlužují dovolenou z 20 dní na 25 dní. Stravování je v areálu společnosti za zvýhodněnou cenu. Čilost a bdělost zajišťují automaty rozmístěné po areálu, které vaří kávu a čaj zdarma.
Otázka, jak se do práce dostanete, je zodpovězena. Pro směnové pracovníky zajišťujeme svoz ze směru Votice, Vlašim, Týnec nad Sázavou. Nesměnový provoz – Benešov a Praha. Harmonogram odjezdu a příjezdů koresponduje se začátky a konci pracovní doby.
Společnost poskytuje příspěvek k penzijnímu připojištění. Pro sportovně orientované zaměstnance nabízíme firemní fitness.
Po práci si můžete zajít na masáž nebo pedikúru, kterou zaměstnavatel částečně hradí. V rámci péče o zaměstnance můžete navštívit závodní lékaře a konzultovat Váš zdravotní stav.
Pokud fitness není pro Vás, využijete naše produkty za zvýhodněné ceny, anebo třeba dvakrát za rok dentální hygienu zdarma.
Budete členem věrnostního programu, jako poděkování za dlouhodobý přínos společnosti dostanete odměnu po 5, 15 a 20 letech.
Narození či osvojení dítěte je krásná chvíle a někdy časově, fyzicky i finančně náročná, proto Wrigley nabízí placené volno navíc a v případě narození dítěte dorovnání mateřských dávek do základní mzdy.
Při odchodu do starobního či plně invalidního důchodu získáte jednorázovou odměnu.
Zajímavé je také ocenění při 100% přítomnosti, za které získáte bonus.
Později budete mít možnost skupinového a výhodného životního pojištění, potřebné pro případ nečekané životní události.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 3153165  Posting date: 7.8.2017