Vedoucí prodejny, Praha 1

Praha, Hlavní město Praha

Popis pozice

Pokud se rádi pohybujete v centru dění, máte skvělé prodejní schopnosti a rádi komunikujete, tak máme práci přímo pro Vás! Nabízíme příjemné prostředí v luxusním obchodě v centru Prahy, které Vám ručí za to, že se v práci nudit nebudete. Hledáme někoho, kdo se v prodeji cítí jako ryba ve vodě a dokáže se dobře orientovat v tom, co prodáváme. Rádi přibereme do našeho týmu člověka, který chce dosáhnout velkých cílů a stejně jako my se nebojí jakékoliv výzvy. U nás dokážeme ocenit Vaši extrovertní povahu, příjemné vystupování a úsměv na tváři. Na druhou stranu však očekáváme, že jste zběhlý v práci na počítači a administrativa Vám není úplně cizí. U pozice vedoucího prodejny počítáme s tím, že máte obchodního ducha, který Vám pomůže vytvořit vlastní obchodní kontakty.

Jestli si říkáte, že je tato práce pro Vás jako dělaná, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
Prodej matrací, postelí a lůžkovin
Práce v interním systému na PC
Práce s pokladnou
Vystavování faktur, příjem a vyskladnění zboží

Nabízíme

HPP v lokalitě Praha 1
Mzdu 25.000 Kč/měs. + bonus 5.000 Kč/měs. a více
Stravenky 60 Kč/směnu
Dovolená 4 týdny
Plánování směn - libovolná pracovní doba
Po prvním roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
Nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 3163998  Posting date: 18.8.2017