It aplikační inženýr java

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií (133)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Praha, Praha

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Praha

Náplň práce:
-Podílení se na přípravě, nasazení a podpoře nového bankovního portálu
-Komunikace s business útvary, vývojáři, testery či externími dodavateli
-Příprava a koordinace změn v aplikacích

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ vzdělání v oblasti informačních technologií, případně technického zaměření
-Zkušenost s vývojem nebo podporou Java aplikací
-Pozice vhodná i pro šikovné absolventy, kteří chtějí ukázat, co v nich je!

Co nabízíme:
-Práci s moderními technologiemi
-Vaše práce bude mít smysl a Vaše dobré nápady se u nás skutečně realizují
-Získáte prostor, zázemí a impulz pro Váš odborný i osobní růst
-Motivující mzdu
-Teambuildingové akce
-Ostatní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi, sick days, investiční programy a finanční služby, cageterii na míru, aj)

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11500330768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2742923  Posting date: 30.9.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 50000 Kč/měsíc