Inženýr/ka dodavatelské kvality

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Frenštát pod Radhoštěm, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm

Náplň práce:
- Řízení kvality dodavatelů – elektronické komponenty (polovodičové a pasivní součástky)
- Jednání s dodavateli (převážně zahraničními) a projektovými týmy
- Vyřizování reklamací, analýza neshod a nápravná opatření
- Zodpovědnost za sledování a zlepšování kvality dodavatelů
- Audity procesu u dodavatelů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického zaměření (elektrotechnika)
- Praxe v oblasti automotive, případně elektrotechniky vítána
- Znalost nástrojů kvality - 8D, 5WHY, Control Plan, FMEA, SPC aj.
- Znalost AJ na středně pokročilé úrovni, NJ vítána
- Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
-Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
-Přístup k nejnovějším technologiím
-Pružná pracovní doba
-Možnost rozvoje a kariérního růstu
-Benefity (5 týdnů dovolené, roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, dopravné, aj.)

Poslední změna:2016-10-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9266120747

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2759860  Posting date: 11.10.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 24000 Kč/měsíc