Specialista zákaznické linky - brigáda ke studiu

NN Management Services, s.r.o.

Místo práce
Nádražní 344/25, 150 00 Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu Specialistů, hledáme brigádníka, který se bude naším klientům prezentovat naše produkty a bude mu pomáhat vybrat pro něj ten správný. Hledáme kolegu, který se bude také řídit heslem: „Myslím za Tebe, pro Tebe“.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

* příjemný kolektiv
* možnost pracovat v nadnárodní společnosti
* Moderní pracovní prostředí v centru Prahy
* Pozice je časově velmi flexibilní
* K hodinové sazbě navíc měsíční bonusy (provize z prodeje a jiné)
* Práce na 20h/ týdně s možností dlouhodobější spolupráce
* Nástup možný dle dohody

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ s maturitou (ideální pro VŠ studenty)
* komunikační dovednosti, proaktivní přístup a ochotu učit se
* týmový hráč
* předchozí zkušenost se zákazníky výhodou
* brigáda je časově velmi flexibilní s možností nastoupit ihned (ke svému CV prosím přiložte i Vaše aktuální časové možnosti)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Naše práce je o lidech a pro lidi. Stejně tak přistupujeme k našim zaměstnancům. Pojďte se o tom přesvědčit
NN (odvozeno od Nationale Nederlanden) není v Česku novým pojmem. Ve skutečnosti zde působíme od roku 1992 a dlouho jste nás mohli znát jako ING pojišťovnu.

Odesláním Vašeho životopisu, motivačního dopisu, příp. dalších příloh berete na vědomí, že Skupina NN jako společní provozovatelé (NN Finance, s.r.o., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 24265870, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 197953, NN Životní pojišťovna N. V., pobočka pro Českou republiku, se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 40763587, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 6305, jako odštěpný závod společnosti: NN Životní pojišťovna N. V., se sídlem: Weena 505, 3013AL Rotterdam, Nizozemské království, zapsané v obchodním rejstříku Obchodní komory v Rotterdamu, Nizozemské království, datum zápisu 17. ledna 1863, číslo zápisu 24042211, NN Životná poisťovňa, a.s., pobočka pro Českou republiku, se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 27366421, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 52042, jako odštěpný závod společnosti: NN Životná poisťovňa, a.s., se sídlem: Jesenského 4/C, 811 02 Bratislava, Slovenská republika, IČ: 35691999, zapsané v obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava 1, oddíl Sa, vložka 1095/B, NN Penzijní společnost, a.s., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 63078074, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 3019, NN Management Services, s.r.o., se sídlem: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5 – Smíchov, IČ: 64573729, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 41678) zpracovávají Vámi poskytnuté osobní údaje pro účely výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Poskytnutí osobních údajů je nezbytné k provedení opatření před uzavřením smlouvy na základě Vaší žádosti jako dotčené osoby ve smyslu článku 6 odst. 1 písm. b) obecného nařízení o ochraně údajů, neposkytnutí osobních údajů pro uvedený účel znemožňuje účast na výběrovém řízení. Skupina NN jako společní provozovatelé uchovávají osobní údaje po dobu trvání předsmluvních vztahů; v případě, pokud ke vzniku smluvního vztahu nedojde, tak Skupina NN jako společní provozovatelé Vaše osobní údaje vymažou do ukončení výběrového řízení od poskytnutí osobních údajů. Máte právo požadovat od Skupiny NN jako společných provozovatelů přístup k osobním údajům, právo na jejich opravu, vymazání nebo omezení zpracování, či právo podat námitky proti zpracování, právo na přenositelnost údajů, jakož i právo podat stížnost dozorovému orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů České republiky. Osobní údaje nejsou předmětem automatizovaného individuálního rozhodování. K profilování subjektu údajů může docházet výhradně v souvislosti s výběrem vhodného uchazeče na konkrétní pracovní pozici. Osobní údaje nebudou zveřejňovány ani poskytované příjemcům ve třetích zemích nebo mezinárodní organizaci. Případné dotazy týkající se ochrany osobních údajů adresujte odpovědné osobě prostřednictvím e-mailové adresy [email protected]. Další informace o zpracovávání poskytnutých osobních údajů jsou dostupné na www.nn.cz.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců