Montážny pracovník/Balič

Orizon GmbH

Miesto práce
Crottendorf, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
9,23 Eur/hod. (+príplatky, nadčasy, prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážnych pracovníkov do výroby s nemčinou s nástupom od 01.07.2017 do firmy vyrábajúcej dverové kľučky a okenné rúčky z kovu.
Firma sa nachádza ca.15-20 km-ov od českých hraníc.

- nemecká pracovná zmluva
- stravovanie v závodnej kantíne za výhodné ceny
- zabezpečenie ubytovania čiastočne na vlastné náklady

Informácie o výberovom konaní

Životopisy s fotkou posielajte na:
m.vicena orizon.de
Ďalšie informácie: +49175 150 5424

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kovovýroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti v obore je výhodou, nie je však podmienkou.
Základné použitie nemčiny je nutné (na úrovni A2-B1).

Orizon je nezávislá agentúra na nemeckom trhu práce. Sídlo spoločnosti sa nachádza v Augsburgu, odkial sú administratívne riadené približne 80 pobočiek po celom území Nemecka. Disponujeme dôverou viac ako 9000 pracovníkov.

Hľadáte si prácu, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám?

Orizon Vám pomôže pri jej hľadaní!

S individuálnym poradenstvom a osobnou starostlivosťou nájdeme pre Vás prácu, ktorá vám bude najlepšie vyhovovať.

Orizon GmbH je jedným z Top-10 najväčších poskytovateľov personálnych služieb v Nemecku.
Ako jeden z lídrov pre poskytovanie personálnych služieb na Nemeckom trhu pre malé a stredné spoločnosti, poskytujeme naším renomovaným partnerom špecialistov a vedúcich pracovníkov vo všetkých profesijnich oblastiach.

Nájdite si s nami svoje miesto!
ID: 3103156  Posting date: 15.6.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 9,23 Eur/hod. (+príplatky, nadčasy, prémie)