Operátor - obsluha a kontrola-příplatky,zálohy,docházkový bonus, možnost ubytování

PowerJob s.r.o.

Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Rudoltice, Dlouhá Třebová, Ostrov, Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Okres Blansko, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Písek, Okres Strakonice, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Nový Jičín, Okres Ostrava, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odebírání, kontrola a měření výlisků z automatizované výroby
- kontrola kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- při nástupu zaškolíme
- stabilní zaměstnání na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou
- pracovní oděv a obuv při nástupu
- zálohy z výplaty
- příplatky za směny až 25,-kč/hod
- pojištění odpovědnosti
- svozy

Informace o náboru

Pokud se chcete stát součástí našeho týmu a nabídka Vás zaujala,
volejte :

+420 775 700 686
nebo zašlete svůj životopis na e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobce kovových i plastových dílů pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Společnost, která od roku 1996 naplňuje svoji vizi komplexních dodávek z jednoho místa.Patří mezi přední dodavatele automobilového průmyslu v České republice.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

pečlivost, dobrý zrak

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naší hlavní činností je poskytování služeb v oblasti personalistiky. Jsme dynamická, flexibilní a neustále se rozvíjející personální agentura. Hlavními zásadami Power job s.r.o. je spolehlivost, diskrétnost, profesionální jednání a individuální přístup ke klientům.

Specializujeme se na nábor kvalifikovaných kandidátů - jak z českého trhu, tak i ze zahraničí.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3003541  Posting date: 10.5.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou