Provozovatel restaurace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Okres Rakovník
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá výrobou tradičního českého piva, hledáme vhodného kandidáta na pozici Provozovatel restaurace.

Náplň práce:
• Zajištění provozu restaurace a baru
• Zajištění obsluhy a občerstvení na kulturních akcích s počtem návštěvníků do cca 600 os.
• Kontinuální rozvoj gastroslužeb v pronajatých prostorách
• Zodpovědnost za propagaci zařízení a výrobků pronajímatele (v rámci zařízení)
• Zodpovědnost za dodržování zákonných norem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí silné české firmy a lokální značky s tradicí několik staletí
• Atraktivní prostory pro vlastní podnikání
• Podporu ze strany pronajímatele (dle domluvy)
• Férové jednání
• Velkou svobodu a prostor pro kreativitu a vlastní nápady
• Práce na IČO
• Místo výkonu práce: Rakovník

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

společnost, která se zabývá výrobou tradičního českého piva

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• Min. SŠ vzdělání, v gastro oboru – výhodou
• Praxe 10 let ve vedení gastro zařízení
• Zainvestování vybavení (nákup vybavení kuchyně a zařízení)
• Prokazatelnou trestní bezúhonnost
• ŘP sk. B – výhodou
• Zodpovědnost a samostatnost
• Tah na branku
• Chuť něco nejen vést, ale i zvelebovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2586063  Posting date: 31.5.2016