Obchodní zástupce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, prodejce vstřikovacích lisů a průmyslových robotů, hledáme vhodné kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Akvizice potencionálních klientů
• Starostlivost o stávající klienty
• Zodpovědnost za svěřený region
• Řešení dotazu od zákazníků
• Pravidelné výjezdy k zákazníkům
• Pravidelný reporting nadřízenému
• Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními při realizaci zakázky

POŽADUJEME:
• Min. SŠ vzdělaní v oboru strojírenství nebo elektro
• Praxe v obchodě min. 1 rok, v strojírenském nebo elektro oboru – výhodou
• Výborné komunikační dovednosti
• Uživatelská znalost PC (MS Office, web)
• Řidičský průkaz sk. B
• Znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem, písmem), pokročilá úroveň – velkou výhodou
• Časová flexibilita a ochota cestovat
• Samostatnost, zodpovědnost, vytrvalost, tah na branku, pro-klientsky orientovaný přístup, multitasking

NABÍZÍME:
• Práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Slušné platové ohodnocení ovlivněné vlastním výkonem (fix + provize z prodeje)
• Proškolení v oblasti vstřikovacích lisů
• Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
• Proplácení výloh v rámci výjezdů
• Příspěvek na stravování
• 5 týdnů dovolené
• Nástup: ihned
• Místo výkonu práce: Olomouc

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Prodejce vstřikovacích lisů a průmyslových robotů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2700796  Posting date: 23.8.2016