Obchodně-technický prodejce - pneumatické prvky

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je předním českým dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodně-technický prodejce - pneumatické prvky.

Náplň práce:
• Péče o rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Kontakt převážně s konstruktéry jednoúčelových strojů, technology, vývojáři a údržbami výrobních podniků
• Poskytování plné technické podpory a navrhování vhodných řešení v oblasti pneumatických systémů

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického zaměření
• Nadšení pro techniku
• Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
• Orientace na zákazníka a jeho potřeby
• Schopnost „dotahovat věci do konce“
• Inovativní a kreativní přístup k řešení problémů
• Schopnost sebe motivace a strategického myšlení
• Ochota cestovat
• Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Nabízíme:
• Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
• Kvalitní, technicky velmi zajímavé a žádané produkty s velkým potenciálem od renomovaných světových výrobců s předním postavením na trhu
• Seberealizaci, profesní i osobní rozvoj a růst
• Zajímavé motivující fixní ohodnocení + roční bonusy vypláceny kvartálně
• Příjemný pracovní kolektiv
• Notebook, telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
• Možnost práce formou „Home office“
• Působnost v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Společnost, která je předním českým dodavatelem komponentů pro průmyslovou automatizaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2706705  Posting date: 29.8.2016