Automechanik – Praha 3

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaného prodejce a servis, hledáme nové kolegy na pozici Automechanika pro vozy značky VW, Audi, Škoda.

Požadujeme:

• Vyučen v oboru
• Praxe minimálně 1 rok přímo na pozici automechanika, i když třeba u jiné značky
• Nemít delší pauzu od pozice automechanika déle než 1 rok
• ŘP. Sk. B – aktivní řidič
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• Pro mimo pražské ubytování
• Mzda cca 37 000,- Kč
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti
• Místo výkonu práce: Praha 3 - Jarov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

autorizovaný prodejce a servis

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2711576  Posting date: 2.9.2016