Fleetový prodejce osobních a užitkových vozidel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Karlovarský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, autorizovaného partnera značky Toyota, hledáme nové kolegy na pozici Fleetový prodejce osobních a užitkových vozidel
Náplň práce:
• prodej kompletního sortimentu osobních a užitkových vozidel Toyota
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• jednání se zákazníky
• prezentace společnosti a výrobků
• péče o stávající klientelu
• vedení obchodních jednání, uzavírání kupních smluv

Požadujeme:
• praxe na obdobné pozici výhodou
• výborné komunikativní dovednosti
• vzdělání technického směru SŠ nebo vyšší
• znalost anglického nebo německého jazyka podmínkou
• reprezentativní vystupování
• samostatnost, spolehlivost
• pozitivní přístup a flexibilita
• řidičský průkaz sk. B a znalost práce na PC samozřejmostí

Nabízíme:
• nástupní plat od 15 000,-, po 3 měsících navýšení na 20 000,- plus bonusy z prodeje
• stabilitu a zázemí úspěšné společnosti
• firemní benefity
• Místo výkonu práce – Karlovy Vary

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Prodej, distribuce a opravy automobilů a motocyklů

Autorizovaný partner značky Toyota.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2715019  Posting date: 6.9.2016