Servisní technik/programátor PLC - vhodné i pro absolventy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Havlíčkův Brod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá automatizací a projektovým řízením, hledáme vhodného kandidáta na pozici - Servisní technik/programátor PLC.

Náplň práce
• Servisní činnost v oblasti průmyslové automatizace
• Preventivní i nahodilý servis u našich zákazníků
• Oživování a najíždění technologií
• Technická podpora zákazníkům
• Držení pracovní pohotovosti

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Různorodá a práce a moderní technologie
• Přátelský kolektiv podporující sdílení know-how
• Věrnostní dovolená a Sick days
• Příspěvek na stravování a jazykové vzdělávání
• Místo pracoviště: Havlíčkův Brod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost, která se zabývá automatizací a projektovým řízením.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Min. SŠ vzdělání elektro
• Praxe v oblasti elektro údržby výhodou
• Schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
• Základní znalost některé platformy PLC
• Komunikativnost, vysoké pracovní nasazení
• Ochota a flexibilita cestovat na zakázky převážně v ČR (místy i v zahraničí)
• Znalost AJ výhodou
• ŘP skup. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2725214  Posting date: 14.9.2016