Obchodní manažer/rozpočtář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, který podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer/rozpočtář

Náplň práce:
• Cenotvorba, naceňování zakázek
• Kompletace cenových nabídek
• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• Občasné návštěvy zákazníku za účelem prezentace a odevzdání cenových nabídek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• práci na HPP v ryze české společnosti s 23-letou tradicí v oboru
• slušné platové ohodnocení dle zkušeností
• 3 – 5 dní dovolené navíc
• příspěvek na stravování
• firemní vůz pro pracovní účely, mobil, PC
• roční odměny dle osobních výsledků a zisku firmy
• odborné vzdělávání
• teambuilding
• mladý přátelský kolektiv
• prostředí menší rodinné firmy
• možnost profesního růstu a příležitost podílet se na dalším rozvoji stabilní společnosti
• místo výkonu práce Brno

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost podniká v oboru pozemního stavitelství na území České republiky, Rakouska a Německa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ stavebního směru
• odpovídající znalosti oboru (legislativa veřejných zakázek)
• praxe na obdobné pozici
• znalost prostředí stavebního trhu v Brně
• uživatelská znalost MS Office, BuildPower
• ŘP sk. B
• samostatnost
• flexibilita, loajalita, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2726124  Posting date: 15.9.2016