Vývojář Java

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů, hledáme kandidáta na pozici Vývojář Java

Úspěšným kandidátům nabízíme:

• Práce ve stabilizovaném týmu špičkových odborníků – možnost rychlého odborného růstu
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Možnost práce na HPP nebo na kontrakt (po čase i možnost home office)
• Měsíční příjem až 120.000 Kč dle splnění kvalifikačních kritérií
• Práci v dynamickém týmu
• Práci v agilních týmech
• Velký osobnostní rozvoj
• Dlouhodobá spolupráce´
• Místo výkonu práce Praha
• Nástup dohodou

Požadované znalosti:

• Angličtina – schopnost porozumět psanému textu
• Čeština – perfektní znalost – ideálně rodilý mluvčí (perfektní písemný i ústní projev)
• J2EE – 1 rok praktických zkušeností - výhodou
• Spring – min. základní znalosti
• WebServices & XML – dobré znalosti
• JBoss – znalost konfigurace - výhodou
• Liferay – praktická znalost portálu výhodou
• MS Office – velmi dobra znalost
• jQuery – alespoň základní znalosti

Další požadavky:

• Výborné komunikační schopnosti
• Schopnost řídit se sám
• Schopnost rychle se učit
• Schopnost řídit kvalitu svojí práce
• Analytické schopnosti řešení problémů
• Týmový hráč
• Vysoká flexibilita

Požadavky na vzdělání a praxi:

• VŠ/SŠ vzdělání v oblasti IT nebo Telco, případně delší praxe v IT
• Minimálně 1 rok praxe a komerční zkušenosti ve vývoji v Java

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost, která je zaměřená na vývoj software na zakázku a na pronájem špičkových ICT specialistů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2742492  Posting date: 29.9.2016