Business Development Manager

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje daňové a účetní (poradenské) služby, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager.

Náplň práce:
• Vyhledávání nových zákazníků a nových možností spolupráce na trhu
• Organizace komunikace s potenciálními klienty
• Pravidelné monitorování a hodnocení situace na trhu
• Pravidelný reporting
• Spolupráce s dalšími odděleními v rámci firmy

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce ve stabilní a nadále se rozvíjející společnosti
• Práce na HPP nebo ŽL
• Motivující finanční ohodnocení
• Práce v příjemném kolektivu lidí
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost, která poskytuje daňové a účetní (poradenské) služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/ VŠ
• Zkušenosti v oblasti prodeje služeb ve sféře financí, poradenství, outsourcingových a právních služeb velkou výhodou
• Dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
• Znalost cizích jazyků výhodou
• Výborné plánovací a organizačních schopnosti
• Výborné komunikativní a prezentační dovednosti
• Spolehlivý, zodpovědný a pozitivní přístup k práci
• Pečlivost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2744325  Posting date: 30.9.2016