Zkušební inženýr

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro mezinárodní společnost v Brně, která působí ve strojírenství, hledáme vhodné kandidáty na pozici

ZKUŠEBNÍ INŽENÝR

Co bude Vaší náplní práce?
- uvádění nových výrobků a příslušenství do provozu u zákazníků po celém světě
- koordinaci činností týmu specialistů
- jednání se zákazníky
- školení obsluhy v provozování a údržbě výrobku
- tvorba a úpravy technické dokumentace

Co od Vás požadujeme?
- VŠ strojní (ideálně energetika) nebo SŠ s praxí v energetice
- ochotu k dlouhodobým služebním pobytům v zahraničí (2-4 měsíce)
- technické znalosti turbín, čerpadel a výměníků
- anglický jazyk na komunikativní úrovni, druhý jazyk výhodou
- ŘP sk. B – zkušený řidič
- vyzrálou osobnost s organizačními a komunikačními schopnostmi, odolnost vůči stresu, samostatnost, schopnost řešit nenadálé situace
- uživatelskou znalost práce na PC a MS Office

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
- 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc
- příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy
- příspěvek na penzijní či životní pojištění
- kompletní zaškolení, které trvá jeden až dva roky
- jedinečné projekty pro zákazníky z celého světa
- využití cizích jazyků na denní bázi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní strojírenská společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2744696  Posting date: 30.9.2016