Mechanik kamionů - Truck Mechanic

Start Group s.r.o.

Místo práce
Belgie
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
13 - 15 EUR/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výrobní společnosti v Belgii hledáme kandidáty na pozici: Mechanik kamionů, pripadne mechanik autobusu nebo mechanik osobních automobilů.

Náplň práce:
- oprava a údržba kamionů - mechaniky, elektriky, pneumatiky (dveří), výměna převodovky, světel, příprava na technickou
zn. MAN nebo RENAULT nebo VOLVO

Požadujeme:
- technické vzdělání
- ochotu pracovat v Belgii po dobu min. 6 měsíců a déle
- minimálně 5letá praxe na stejné pozici s opravou kamionů zn. MAN nebo Renault nebo Volvo

- komunikativní anglický nebo německý jazyk - pohovory probíhají formou telefonického interview
- znalost mechaniky, elektriky, pneumatiky, hydrauliky
- zkusenosti s opravami prevodovek
- samostatnost, motivace, flexibilita
- řidičský průkaz sk. B a C
- vlastní vůz
- znalost prace s diagnostickymi nastroji

Nabízíme:
- mzda: 13,00-14,00 EUR/hodinu == cca od 50000,- Kč hrubého/měsíc
- po zkušební době navýšení mzdy
- pouze ranní směna 8-17 hod., možnost přesčasů
- zajištění ubytování za 260 EUR měsíčně vč. inkasa a internetu
- zaměstnání v ekonomicky stabilní společnosti
- kontrakt na dobu určitou
- nástup ihned!

Své životopisy v českém i anglickém jazyce zasílejte, prosím, na emailovou adresu [email protected]. Přiložte i případné certifikáty a profesní osvědčení.

Více z naší aktuální nabídky volných pracovních míst v ČR i zahraničí naleznete na www.startselect.cz

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v mezinárodním prostředí
- proplacení nákladů na cestu do Belgie
- pomoc se zařízením ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu každý uchazeč podstoupí pohovor v českém jazyce a poté v cizím jazyce (AJ/NJ/FJ).

V případě, že máte praxi v oblasti oprav kamionů jiných značek než uvedených v inzerátu, tak nás i přesto kontaktujte prosím na uvedený e-mail.

Své životopisy v CZ/SK a AJ/NJ posílejte prosím na tento e-mail: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Nizozemský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B, C

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1173612  Posting date: 20.8.2014  Basic wage component (gross) and other rewards: 13 - 15 EUR/hodina