Specialista povrchových úprav (od 21.000 Kč)

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mezinárodního týmu výrobní společnosti hledáme anglicky mluvícího chemika/technika, který má zkušenosti s povrchovou úpravou výrobků a prací na lince. Zařaďte se do výběrového řízení, stačí nám jen zaslat Váš životopis!

Náplň práce:

- obsluha výrobní linky pro povrchovou úpravu
- pravidelná kontrola linky, mechanická údržba, kontrola kvality výrobků na lince
- provádění úkonů souvisejících s chemickými procesy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní prostředí
- přátelský tým
- zajímavé finanční ohodnocení
- využití angličtiny a zdokonalování se v ní
- příspěvky na stravování
- poukázky na volný čas
- práce na HPP
- pracoviště: Prostějov
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost se sídlem v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ chemického/technického směru
- znalost chemie a praxe v povrchových úpravách
- mírně pokročilá angličtina
- šikovné ruce, fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2620206  Posting date: 23.6.2016