Servisní a montážní technik – neobyčejná práce za hranicemi!

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozumíte si se stroji? Jste ochoten cestovat za prací do zahraničí? Hledáme technika pro montáž a servis strojů u našich zahraničních zákazníků. Nabízíme stabilní zázemí, mzdové ohodnocení s vysokými bonusy a třeba delší dovolenou! Máte zájem? Pište!

Náplň práce:

- dle technické dokumentace budete montovat a sestavovat stroje
- sestavené stroje budete rozjíždět v různých světových společnostech
- u svých zákazníků budete také provádět servisní opravy strojů
- na strojích budete také zaučovat pracovníky daných společností

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí silné zahraniční společnosti se sídlem v Prostějově
- moderní prostředí, nejnovější technologie a přátelská atmosféra
- poskytujeme široké možnosti absolvování různých školení a kurzů
- nabízíme velmi atraktivní mzdové ohodnocení s bonusy
- další firemní benefity (příspěvky na stravování, volný čas,…)
- na cesty Vás vždy dobře připravíme
- nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Strojírenská společnost v Prostějově.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SOU/SŠ vzdělání nejlépe technického směru a určitě znalost čtení výkresů
- hlavně dobrou znalost AJ pro domluvu v cizích zemích
- zkušenost s montážemi strojů je pro Vás výhodou
- samostatnost, fyzickou zdatnost a ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2711796  Posting date: 2.9.2016