Asistent/ka ředitele společnosti

SUGESTO s.r.o.

Olomoucký kraj, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zahraniční výrobní společnosti hledáme pravou ruku ředitele! Pestrá náplň práce, přátelský kolektiv, zajímavé odměny, spousta benefitů a hlavně – práce v Olomouci! Co víc si přát? Zasílejte své životopisy a zúčastněte se výběrového řízení na pozici Asistent/ka ředitele!

Náplň práce:

- organizace obchodních schůzek, služebních cest, firemních večírků, sportovních dnů a jiných aktivit
- asistent/ka se stará o příchozí návštěvy a zjišťuje občerstvení
- hlídá zásobu kancelářských potřeb a zajišťuje jejich objednávání
- má na starost také například evidenci služebních vozidel, veškerou korespondenci a v neposlední řadě diář pana ředitele

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pestrou náplň práce v zahraniční výrobní společnosti
- čisté a moderní prostředí
- přátelský kolektiv
- využití angličtiny a podpora při zdokonalování se v ní
- stravenky, flexipassy a jiné benefity společnosti
- práce na HPP v Olomouci
- bereme Vás ihned!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní společnost v Olomouci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání, ekonomický obor je výhodou
- dobrou znalost angličtiny potřebnou pro každodenní komunikaci
- ŘP sk. B – aktivní řidič/ka
- reprezentativní vystupování, spolehlivost a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v polygrafii - zabýváme se tiskem a reklamou. Jsme specialisté na malonákladový tisk plakátů až do A0, nabízíme také letáky, broužury, roll upy, bannery, grafiku, reklamní předměty a jiné.
ID: 2727722  Posting date: 16.9.2016