Pracovník technické údržby ( Břeclav )

Místo práce
Břeclav, Okres Břeclav

Informace o pracovním místě

V čem je práce v Tescu speciální?

Obchodní domy a hypermarkety Tesco nabízejí široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží.

Pro hypermarket Tesco Břeclav hledáme Pracovníka/ci technické údržby.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Zabezpečuje opravy a údržbu technického a technologického zařízení, především vzduchotechniky, chlazení, topení, měření a regulace, výtahy, kotelny, trafostanice, rozvaděče, elektroinstalace, osvětlení, náhradní zdroje elektřiny a nouzové osvětlení, automatické dveře a clony na dveřích, chladící a mrazící zařízení potravin, EZS, EPS a další.
  • Zabezpečuje hospodárné provedení stavební údržby objektů, např. střech, zdravotně technických instalací a jiné.
  • Zabezpečuje provedení všech předepsaných revizí, prohlídek a zkoušek a kontrol technického a technologického zařízení.
  • Zodpovídá za vedení a řádné uložení provozních knih, agendu, celé technické dokumentace.
  • Vede kompletní dokumentaci BOZP.
  • Vykonává zadané úkoly a plní pokyny nadřízeného pracovníka.
  • Zodpovídá za racionální hospodaření s palivy a energiemi, kontroluje a zodpovídá za dodržování rozpisu limitů spotřeby paliv a energie, zajišťuje provoz bez zaviněných pokut a penále.
  • Vykonává též činnosti, které souvisí se zajištěním provozu Tesco Stores ČR a.s., se spokojeností zákazníka a s výsledky hospodaření, jako je práce při inventurách a přestavbách daného provozu a technicky zabezpečuje práce při přestavbách HM.

POŽADUJEME:

  • Osvědčení o způsobilosti podle vyhlášky 50/1978 Sb. § 8 příp. § 6 (elektro).
  • Oprávnění o způsobilosti obsluhy nízkotlaké plynové kotelny dle §14 vyhlášky č. 91/1993 Sb.
  • Oprávnění o způsobilosti obsluhy tlakových nádob stabilních a výměníkových stanic dle přílohy ČSN 69 0012 čl. 6-7.
  • Manuální zručnost, technické a analytické myšlení.
  • Principiální znalost systémů EZS, EPS, SHZ, CCTV, atd.
  • Min. 2 roky praxe
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Ochotu a vůli učit se novým věcem.
  • Praxe v oboru.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Odpovědnost.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Flexibilita

NABÍZÍME:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost pracovního růstu a vzdělávání
  • Plán osobního rozvoje pro zaměstnance

Bez čeho se neobejdete?

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

ID: 2706655  Posting date: 29.8.2016  The job comes from another website or source.