Frontend developer - digitální společnost z Německa, Praha

Timone Management s.r.o.

Antala Staška 510/38, 140 00 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro nový velký projekt hledáme developera CMS - (Adobe AEM) s kombinací s React.js.

Pokud trochu uvažujete o změně pozice a chcete pracovat v Praze, využívat angličtinu, pracovat s moderními technologiemi, být součástí kvalitního týmu developerů, ráda bych Vám nabídla pozici pro digitální agenturu v Praze s projekty z Německa.

Šance pro junior (2roky+) i senior developery (x+let) developery.

Ač je společnost mezinárodní, v Praze má pobočka cca 30 zaměstnanců (většina developeři+ UX designeři) a zachovává si opravdu otevřené přátelské prostředí.

Pro nový velký projekt, který hledáme CMS - (Adobe AEM), kombinace s React.js
- Adobe AEM-Developer (Java)
- Javascript-Software-Developer s dobrou zkušeností React.js a Typscript- znalostí
- HTML / CSS-Deveper se znalostmi responzivního designu a Atomic-Desigu/ Living-Styleguide
- zkušenosti na velkých projektech necassary, GIT velmi důležité
- znalosti webových stránek (https://www.owasp.org)
- Dobrá znalost anglického jazyka (hlavní komunikační jazyk firmy)

Nástup ihned/dohodou ASAP v 2017
Úvazek: ŽL později HPP
Finance: nejsou stanoveny, vycházíme z Vaší částky s ohledem na zkušenosti
Vytížení : Fulltime, homeoffice možný 1 den v týdnu po domluvě
Místo výkonu : Praha, občasné cesty do Německa za kolegy možné

- společnost do 30 zaměstnanců v pražské pobočce
- mezinárodní společnost - digitální agentura s původem z Německa
- dobrá poloha v centru Prahy, kvalitní zázemí, moderní technologie
- komunikační jazyk firmy - aj
- firemní snídaně, all you can drink coffee
- pravidelné pracovní cesty do poboček spolenčosti v Německu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- školení v DE
- it meetingy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Timone je původem softwarová společnost působící na českém, německém, rakouském a švýcarském trhu. Těžištěm činnosti je vývoj softwarových, internetových a intranetových aplikací dle potřeb zákazníka.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3108082  Posting date: 20.6.2017