Vrchní referent/ka - sociální pracovník/nice, kop plzeň - jih

Úřad práce České republiky (MPSV)

Místo práce
Sokolská 566, 333 01 Stod, Plzeň - jih
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-15
Mzdové podmínky (brutto)
15170 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy (34121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Úřad práce České republiky, IČ 72496991
Pracoviště:ÚP ČR, Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih, Detašované pracoviště Stod, Sokolská 566, 333 01 Stod

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-15
Mzdové rozpětí:od 15170 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Plné znění oznámení o výběrovém řízení včetně potřebných formulářů pro podání přihlášky d naleznete na: http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera pod příslušným místem pracoviště a Č. j. UPCR-2016/105954-78099815.
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 19. října 2016, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka ÚP ČR v Plzni, Kaplířova 2731/7, 320 73 Plzeň, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu [email protected] nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 6gyzph2.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat", a "Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2016/105954-78099815".
Služební místo je zařazeno podle Přílohy č. 1 k zákonu o státní službě do 9. platové třídy.

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Plzeň-jih

číslo volného místa: 11522460736

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2752072  Posting date: 6.10.2016  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 15170 Kč/měsíc