CNC obraběč/operátor - ubytování zdarma

Manuvia, a. s.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Okres Blansko, Brno - město, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do zavedené české strojírenské společnosti hledáme šikovné frézaře, soustružníky frézaře a CNC obráběče.

Jaká práce Vás čeká?
- práce na CNC frézovacím centru (vertikální) VC-500 (FANUC) a CNC frézovací centrum (horizontální) HP-500+HC-400 (FANUC)
- dodržování výrobních postupů na základě výrobních příkazů
- měření a kontrola výrobků
- pracuje se v přesnosti setin milimetrů, vyjímečně tisícin

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám můžeme nabídnout?

- kariérní a platový růst
- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v zavedené české strojírenské společnosti
- příspěvky na dopravu a ubytování
- příjemná kantýna se širokým výběrem
- práce také pro uchazeče bez praxe, postačí mít zájem učit se na klasických soustruzích či frézách popř. CNC soustruzích, CNC frézách

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete svůj životopis na [email protected] nebo volejte na 733 166 609.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Práce v zavedené tradiční české strojírenské společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost obráběcích center
- znalost výkresové dokumentace
- znalost měřidel
- samostatnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2727796  Posting date: 26.1.2018