Profesia.cz – najdi si práci na webu

Přinášíme odpovědi na všechny otázky o práci

Na středoevropském internetovém trhu práce působíme již od roku 1997. Během let jsme vybudovali silnou síť spokojených klientů a vděčných uchazečů o práci. Pravidelně přispíváme analýzami z trhu práce v massmédiích i v odborných časopisech.
Kromě České republiky (Profesia.cz, Profesiadays.cz, Recruitrank.cz, HRdays.cz), působíme i na Slovensku (Profesia.sk, Platy.sk, HRclub.sk, Profesiadays.sk, Recruitrank.sk, HRdays.sk, Dielne.sk, Pozicie.sk, Edujobs.sk) a v Maďarsku (Workania.hu, Fizetesek.hu, Recruitrank.hu).
V roce 2005 jsme se stali součástí celosvětové mediální skupiny The Daily Mail and General Trust plc. Od listopadu 2012 patříme do skupiny Alma Media.

“Dobrý den, rád bych Vám touto formou poděkoval za extrémně kvalitní práci, kterou jste na pracovním portálu Profesia udělali. Vaše služby mi s vynaložením minimálních investicí zabezpečili dostatek vhodných kandidátů na pracovní pozice. Neumím si něco podobné bez Vás představit. Ještě jednou děkuji.”
“Společnost Profesia je náš osvědčený partner v procesu výběru zaměstnanců. Vážíme si práci celého týmu Profesia, jejich ochotu naslouchat našim očekávaním a potřebám a následně realizovat vylepšení, které nám ulehčují práci. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám hodně úspěchů!”
“Se službami Profesia jsem velmi spokojená. Uchazeči o zaměstnání reagují na naše inzeráty velmi rychle i díky novému responzivnímu designu. Protože se jedná o jeden z nejvyhledávanějších pracovních portálů, vnímám pracovní inzerci zde jako nejvýhodnější marketingovou investici.”

Profesia v číslech

about_cv

1 000 000+

zveřejněných životopisů

about_company

40 930

inzerujících společností

about_coffee

144

kg vypité kávy ročně

about_yeti

256

kroků udělá denně 1 člověk po firmě

about_mummy

3 500

let v součtu se prohlíželo naše stránky

about_chat

1 600

chatů vybavených měsíčně

about_flower

68

živých květů ve firmě

about_temperature

21

°C průměrná teplota v kancelářích