Profesia.cz – najdi si práci na webu

Přinášíme odpovědi na všechny otázky o práci

Na středoevropském internetovém trhu práce působíme již od roku 1997. Během let jsme vybudovali silnou síť spokojených klientů a vděčných uchazečů o práci. Pravidelně přispíváme analýzami z trhu práce v massmédiích i v odborných časopisech.
Kromě České republiky (Profesia.cz, Profesiadays.cz, Recruitrank.cz, HRdays.cz), působíme i na Slovensku (Profesia.sk, Platy.sk, HRclub.sk, Profesiadays.sk, Recruitrank.sk, HRdays.sk, Dielne.sk, Pozicie.sk, Edujobs.sk) a v Maďarsku (Workania.hu, Fizetesek.hu, Recruitrank.hu).
V roce 2005 jsme se stali součástí celosvětové mediální skupiny The Daily Mail and General Trust plc. Od listopadu 2012 patříme do skupiny Alma Media.

“Dobrý den, rád bych Vám touto formou poděkoval za extrémně kvalitní práci, kterou jste na pracovním portálu Profesia udělali. Vaše služby mi s vynaložením minimálních investicí zabezpečili dostatek vhodných kandidátů na pracovní pozice. Neumím si něco podobné bez Vás představit. Ještě jednou děkuji.”
“Společnost Profesia je náš osvědčený partner v procesu výběru zaměstnanců. Vážíme si práci celého týmu Profesia, jejich ochotu naslouchat našim očekávaním a potřebám a následně realizovat vylepšení, které nám ulehčují práci. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám hodně úspěchů!”
“Se službami Profesia jsem velmi spokojená. Uchazeči o zaměstnání reagují na naše inzeráty velmi rychle i díky novému responzivnímu designu. Protože se jedná o jeden z nejvyhledávanějších pracovních portálů, vnímám pracovní inzerci zde jako nejvýhodnější marketingovou investici.”

Profesia.cz 2014 v číslech

5 500+

inzerujících společností měsíčně

12 124

pracovních nabídek měsíčně

9 434 333

roční návštěvnost

42 068

nově přidaných životopisů

14 461 710

odeslaných agentů s nabídkami

17

veletrhů práce po celé ČR

298x

o nás mluvila massmédia

16

odborných konferencí