Junior Specialist for IT Service Provision - Praha 8

FCC Česká republika, s.r.o.

Ďáblická 791/89, 18200 Praha 8 - Ďáblice, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hlavní náplní práce na této pozici je zajištění služby "Service Provision - IT Support". Konkrétně se jedná o podporu pro firemní zaměstnance pracující s IT technikou, distribuci softwaru, diagnostiku hardwarových závad, profylaxe uživatelských stanic, instalaci a údržbu serverů atd.
"Service Provision" má na starosti IT provoz ve všech 21 provozovnách firmy v ČR.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Stravenky
Vzdělávací kurzy, školení
Příspěvek na sport, kulturu, volný čas
Firemní akce

Informace o náboru

Nabízíme zajímavou práci v dynamickém mezinárodním prostředí, možnost profesního rozvoje v oblasti ISMS.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobrý psaný i mluvený projev v českém jazyce a základní znalost angličtiny
Znalost operačních systémů Windows na administrátorské úrovni
Znalost MS Office na administrátorské úrovni
Znalost Active Directory
Znalost VMware
Dobrá znalost aktivních síťových prvků
Řidičský průkaz sk. B
Trestní bezúhonnost
Pozitivní naladění
Proaktivní klientský přístup/schopnost komunikace s lidmi na všech úrovních managementu
Spolehlivost a pečlivost
Zvládání zátěžových/stresových situací
Schopnost a ochota se učit

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadnárodní společnost působící v 8 zemích CEE poskytuje služby v oblasti odpadového hospodářství veřejným i soukromým organizacím v různých odvětvích. Společnost zaměstnává 4300 pracovníků a provozuje cca 1250 počítačů. Společnost vstoupila na český trh již roku 1991.
ID: 2287456  Datum zveřejnění: 13.10.2015