Operátor/ka systému servicedisk

1.SDZP družstvo (MPSV)

Místo práce
Riegrova 909, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
12200 - 15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři počítačů pro kontrolu dat (41322)

Pracoviště a kontakty

Firma:1.SDZP družstvo, IČ 25476092, http://www.1sdzp.cz
Pracoviště:1.SDZP družstvo - 01 (sídlo), Riegrova 909/5, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 12200 do 15000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]

Místo výkonu práce:
Riegrova č.p. 909/5, Děčín II-Nové Město, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
- administrativní práce
- velmi dobré komunikativní schopnosti
- práce s PC
- provádí nábor a vyřizování Service Desk scénáře, tiketů (změnové tikety, poruchové tikety)
- pravidelný repoting a monitoring chodu systému, řešení nenadálých situací
- vytváří a udržuje technickou a projektovou dokumentaci obchodních partnerů

Nabízíme:
- možnost zvýhodněného mobilního tarifu
- odpovídající mzdové ohodnocení + bonusový systém
- možnost dlouhodobé spolupráce

Práce převážně vsedě, příležitostná chůze. Možnost střídání pracovní pozice. Práce nevyžaduje jemnou motoriku. Pracoviště nesplňuje bezbariérové požadavky. S prací je spojena potřeba profesního rozvoje.

Kontaktní osoba: Dana Popčáková, první kontakt e-mailem na: [email protected]

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 11980890787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou