Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

100 % REWORK s.r.o. (MPSV)

Jiráskova 597, 295 01 Mnichovo Hradiště, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-08
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:100 % REWORK s.r.o., IČ 26892201
Pracoviště:Mnichovo Hradiště, Jiráskova 597, 295 01 Mnichovo Hradiště

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-08
Mzdové rozpětí:od 17000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zodpovědné pracovníky do našeho pracovního týmu na zajištění mezioperačních a výstupních kontrol dílů v automobilovém průmyslu.

Jedná se o vizuální kontroly, drobné opracování, měření dle stanovených parametrů apod.. Práce probíhá ve vícesměnném provozu PO-PÁ, s možností víkendových směn.

Požadujeme:
- USO vzdělání (min. vyučen)
- dobrý zdravotní stav (zejména zrak, brýle nejsou překážkou)
- svědomitost, pečlivost a zručnost
- základní znalost práce s měřidly výhodou (není podmínkou)
- trestní bezúhonnost, slušné vystupování a dodržování pracovních předpisů
- dochvilnost a zodpovědnost
- ŘP sk. B a osobní auto - výhodou (ne podmínkou)
- nástup IHNED

Nabízíme:
- stravenky
- 2 sick days
- pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.) a pomůcky
- příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu
- pololetní odměny
- odměna za doporučení nového zaměstnance
- korektní jednání
- zodpovědnou práci
- možnost dlouhodobé spolupráce

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11814070769

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou