Kontrolor ve strojírenské výrobě (dělník)

100 % REWORK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Křižíkova 2697, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:100 % REWORK s.r.o., IČ 26892201
Pracoviště:100 % REWORK s.r.o. - Křižíkova, Křižíkova 2697/70, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáte práci nebo chcete jen změnu? Nabízíme Vám možnost zařadit se do týmu, který klade důraz na kvalitu a podílí se na zvyšování kvality výrobků v automobilovém průmyslu.

Náplň práce
- vstupní/mezioperační/výstupní kontrola dílů pro strojírenský, zejm. automobilový průmysl
- kontrola pohledových vad
- vyřazování nekvalitních dílů nebo jejich drobné opravy
- vypisování záznamu o kontrole dílů
- práce ve směnném provozu

Požadujeme
- SOU/SŠ vzdělání, nejlépe strojírenský obor (není podmínkou!)
- zkušenost s výrobou, kontrolou kvality velkou výhodou
- orientace ve výkresové dokumentaci a znalost práci s měřidly – velkou výhodou
- pečlivost, pracovitost, spolehlivost, bezúhonnost, časová flexibilita
- ochota učit se novým věcem
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- pracovní úvazek na HPP
- stravenky,
- 2 dny sick days,
- pololetní odměny,
- příplatky ke mzdě dle odváděného výkonu,
- pracovní oděv (boty, trička, mikiny atd.) a pomůcky,
- odměnu za doporučení nového zaměstnance,
- korektní jednání,
- zodpovědnou práci.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12462660784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou