Zámečník - obsluha ohraňovacího lisu

2 JCP a.s. (MPSV)

Místo práce
126, 1 2 Račice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů (81219)

Pracoviště a kontakty

Firma:2 JCP a.s., IČ 47286393, http://www.2jcp.cz
Pracoviště:2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 110 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CO POŽADUJEME:
1)Vzdělání SOU/SOŠ
2)Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
3)Výhodou je praxe v obsluze CNC ohraňovacích lisů
4)Samostatnost a zručnost, ochota práce přesčas
5)Podmínkou přijetí je absolvování základní praktické zkoušky
CO NABÍZÍME:
1)Dvousměnný pracovní režim
2)13. plat, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
3)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
4)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
5)Firemní akce (formální i neformální)
6)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 12243790760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou