Lakýrník - příprava pro lakování

2 JCP a.s. (MPSV)

Místo práce
126, 1 2 Račice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (81221)

Pracoviště a kontakty

Firma:2 JCP a.s., IČ 47286393, http://www.2jcp.cz
Pracoviště:2 JCP a.s. - Račice, Račice 126, 411 08 Štětí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 80 do 90 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:CO POŽADUJEME:
Bez čeho se neobejdeme:
1)Vzdělání SOU
2)Praxe s ručním natíráním drobných konstrukcí výhodou
3)Zdravotní způsobilost
4)Podmínkou přijetí je absolvování praktické části

Zbožná přání zaměstnavatele:
1)Zkušenosti s výrobním charakterem provozu lakovny

CO NABÍZÍME:
1)Zajímavé platové ohodnocení
2)3. plat, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu
3)Finanční odměny za loajalitu a životní jubilea
4)Přátelský kolektiv a práci v nejmodernější firmě ve svém oboru
5)Firemní akce (formální i neformální), kurzy anglického jazyka
6)Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
První kontakt e-mailem nebo si telefonicky domluvit osobní schůzku.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11579920723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity