Obchodní manager pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj

2K CONSULTING s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovární 915, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-11
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:2K CONSULTING s.r.o., IČ 29451990
Pracoviště:Tovární 915/40, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-07-11
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro naši společnost 2K CONSULTING s.r.o., zabývající se mezinárodním obchodem a marketingem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manager pro Olomoucký a Moravskoslezský kraj

V návaznosti na zahájení nového marketingového produktu v ČR hledáme kolegy, kteří mají zkušenosti s konzultativním stylem prodeje a chtějí být součástí našeho obchodního týmu. Hledáme kolegu/kolegyni pro oblast Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín a celý Olomoucký kraj.

Náplň práce:
- péče o přidělené portfolio klientů z řad podnikatelů
- aktivní vyhledávání a získávání nových klientů
- pravidelná komunikace se zaměstnanci státní správy a městské samosprávy
- sledování aktivit konkurence
- sběr a analýza informací z terénu
- organizace marketingových akcí na podporu prodeje

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání, aktivní znalost 1 cizího jazyka
- znalost práce na PC, MS Office - tvoření tabulek, grafů, analýza dat
- řidičský průkaz sk. B
- obchodní zkušenosti v systému konzultativního prodeje výhodou
- zkušenost s udržováním a rozvojem dlouhodobých vztahů se stávajícími klienty
- schopnost identifikovat klíčové potřeby zákazníků a nabídnout odpovídající řešení
- praxi v rozpoznávání nových obchodních příležitostí a v získávání nových zakázek
- nadšení, zaujetí pro věc a aktivní přístup, orientaci na výsledek
- schopnost hledat nová, nestandardní a neotřela řešení
- schopnost získávat informace, samostatnost, pohotovost
- místo je vhodné i pro absolventy

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení - bonusy s vazbou na dosažené výsledky
- mobilní telefon, notebook
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- zaměstnanecké výhody - stravenky, příspěvek na jazykové vzdělání a dovolenou

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2016-07-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11070200758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou