Obchodní referent/ka

2P SERVIS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní č.e. 580, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:2P SERVIS s.r.o., IČ 28049390, http://www.2pservis.cz
Pracoviště:2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul., Nádražní p.č. 580/12, 342 01 Sušice II

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ REFERENT/KA - vhodné pro osoby zdravotně postižené, dobrá znalost práce s PC, obchodní talent, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, znalost slovenštiny výhodou, pracovní zkušenosti na obdobné pozici, přijmeme i cizince
Popis práce: Akvizice nových zákazníků na Slovensku
Vyhledání a oslovení zákazníka, doporučení vhodných výrobků z našeho sortimentu, sjednání a uzavření objednávky. Komunikace s vedením společnosti, výrobou, skladem a fakturací, tvorba cenových nabídek. Administrativní práce spojené s přijetím a vyřízením objednávky. Zaměstnanci jsou průběžně školeni v obchodních dovednostech, probíhají i pravidelná produktová školení a seznamování s novinkami. Služební telefon a PC. Jedná se o práci v kanceláři, ne o objíždění zákazníků. Pracoviště je v Sušici - okres Klatovy.
Nástupní plat - 12 000,-Kč + odměny dle vykonané práce - možnost výdělku i více než 20 000,-Kč
Nabízíme: Zajímavou práci v příjemném kolektivu, zázemí silné společnosti. Možnost výdělku podle svých schopností - základní plat + odměny, služební telefon a PC je samozřejmostí.
Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]
Kontakt: Matějčková Ilona, tel.: 376 311 793, e-mail: [email protected] - v době 6:00 - 12:00 hod

Poslední změna:2015-07-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 8884310705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou