Dělník/ce v oděvní výrobě - střihač/ka

2P SERVIS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Nádražní č.e. 580, 342 01 Sušice, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
8500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:2P SERVIS s.r.o., IČ 28049390, http://www.2pservis.cz
Pracoviště:2P SERVIS s.r.o. provozovna Sušice Nádražní ul., Nádražní p.č. 580/12, 342 01 Sušice II

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 8500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vhodné pouze pro OZP - Chráněné pracovní místo

POŽADAVKY: min. základní vzdělání + praxe, vzdělání nebo praxe v oboru výhodou, spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
NÁPLŇ PRÁCE: chůze kolem stříhacího stolu, natahování látky, stříhání materiálu; práce především ve stoje a chůzi
NABÍZÍME: příspěvek na penzijní připojištění, možnost zkráceného úvazku, přizpůsobení pracovní doby, příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, akce v režii firmy
Mzda: 8 500 Kč + prémie dle vykonané práce

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 11816470743

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání