Prodavač/ka v secondhandu

2textil s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dubinské Kaštánky 490, 263 01 Dobříš, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
12000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie (52235)

Pracoviště a kontakty

Firma:2textil s.r.o., IČ 03915166
Pracoviště:2textil s.r.o.Dobříš, Dubinské Kaštánky 490, 263 01 Dobříš

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 12000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: prodavač/ka v Secondhandu
Jedná se o prodej ve velkoobchodu s obnošeným textilem.
Nástup možný ihned na dobu určitou do 10.10.2017. Mzda: 12 000,- až 18 000,-Kč
Kontakt:Olejar Roman, tel.: 604 338 388 od 8:00 - 21:00 hod., e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 11566420748

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání