Asistent/ka obchodního oddělení

3 E Praha Engineering, a.s. (MPSV)

Místo práce
U Uranie 954, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:3 E Praha Engineering, a.s., IČ 00169277
Pracoviště:3 E Praha Engineering, a.s. - 001, U Uranie 954/18, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:MV: U Uranie 954/18, Praha 7-Holešovice
Kontakt: Kalvodová Lenka, tel.: 266 316 994, e-mail: [email protected]

Hlavní náplní Vaší práce bude:
- Veškerá administrativní a organizační podpora obchodního oddělení
- Kompletace nabídek, žádostí, smluv …
- Péče o firemní zákazníky
- Hlídání splatnosti faktur a jejich řešení
- Zajištění chodu recepce společně s asistentkou ředitele společnosti
- Podílení se na dalších organizačních a administrativní činnostech společnosti (výstavy, soutěže, oslavy)
- Občasné zařizování i mimo kancelář (Praha, celá ČR)
- Kompletace zásilek zákazníkům
- Další úkoly dle požadavku nadřízeného
Na této pozici musíte mít:
- Asertivní přístup k řešení problému
- Aktivní přístup k práci a ochota vzdělávat se
- Příjemné vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, diskrétnost
- MS Office a Outlook na uživatelské úrovni
- Schopnost jednat s různými typy lidí
- Dobrá znalost češtiny
- Praxe na dané funkci vítána
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, stravenky, karta MHD, mzdový růst, benefitní motivační systém, odměny.

Poslední změna:2017-04-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 12513350753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Čeština - Aktivní