Projektant, konstruktér světelných reklam

3 P, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech (31192)

Pracoviště a kontakty

Firma:3 P, spol. s r.o., IČ 49448421, http://www.svetelne-reklamy-3p.cz/
Pracoviště:3 P, spol. s r.o. - výrobní závod Náměšť nad Oslavou, U Žel. mostu 373, 675 71 Náměšť nad Oslavou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-15
Mzdové rozpětí:od 22000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY:
- VŠ, SŠ - strojní s praxí v konstrukci a tp.
- Znalost čtení technických výkresů
- Znalost práce na PC (INVENTOR, AutoCAD, Excel, Word)
- Znalost základních technologií strojírenské výroby
- Schopnost samostatné tvořivé práce i práce v týmu
- Kreativita, rozhodnost, komunikativnost
- ŘP skupiny B
- Bezúhonnost

NABÍZÍME:
- motivující platové ohodnocení, s ohledem na praxi ( 22 - 30 000,- Kč)
- zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci
- odborný růst, výuku cizích jazyků
- zázemí stabilizované firmy
- příspěvek na stravování
- mobilní telefon a služební auto k dispozici k výkonu práce

DALŠÍ POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
- Příprava podkladů pro výrobu reklamy (INVENTOR, AutoCAD)
- Návrhy technických řešení, tvorba cenových nabídek
- Jednání s klienty, zajištění kooperace
- Účast na organizaci, řízení a kontrole v průběhu realizace zakázky

Pružná pracovní doba.
Kontaktní osoba: Staňková, tel. 568 610 111, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 11551600797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou