Konzultant do prodejny T-mobile - Kolín

3A.CZ s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kolín
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Náplň práce:
obsluha zákazníků na prodejně, aktivní nabídka a prodej služeb a zboží společnosti T-Mobile, zodpovědnost za dosažené výsledky, práce s interním skladovým systémem, práce se systémem T-Mobile, komunikace a spolupráce s ostatními prodejci, administrativa, inventury, prohlubování znalostí v oblasti mobilních telefonů a služeb T-Mobile. Poskytování kvalifikovaných rad a informací zákazníkům o nabízených produktech a službách.
Jiné výhody
Nabízíme:
zajímavou a pestrou práci ve stabilní společnosti, mladý a přátelský kolektiv, benefity, školení, možnost stálého vzdělávání
flexibilní odměny, při plnění cílů nadstandardní mzdové ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Znalosti
Počítačové znalosti - uživatel:
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Požadujeme:
reprezentativní vzhled, znalost práce na PC, spolehlivost, komunikativnost, ochota učit se novým věcem, příjemné vystupování, obchodní duch, znalost mobilních telefonů a zájem o telekomunikační techniku výhodou.
min. středoškolské vzdělání s maturitou, zkušenost v oblasti prodeje výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Společnost 3A.CZ s.r.o. vznikla v roce 1996 a jsme hlavními partnery Telefónica O2 a T-Mobile. Věnujeme se jak prodeji mobilních telefonů a příslušenství, tak i prodeji služeb mobilních operátorů. Máme síť maloobchodních prodejen, velkoobchod a oddělení služeb, call centrum.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné obchodní činnosti
Hábova 2345/7 Zobrazit na mapě
155 00 Praha 5 - Košíře
ID: 1254648   Datum zveřejnění: 29.11.2013
Lokalita: Kolín
Společnost: 3A.CZ s.r.o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce