Obchodník pro významné klienty T-Mobile

3A.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost 3A.CZ s.r.o. je více než 15 let distributorem služeb telekomunikačního operátora T-Mobile. Za tuto dobu jsme získali desetitisíce nových zákazníků a přispěli jsme ke spokojenosti více než milionu těch stávajících. V současné době hledáme člověka na pozici

Obchodník pro významné klienty

- Máte ambice pracovat s klíčovými klienty společnosti T-Mobile?
- Baví Vás osobní komunikace s lidmi, cestování a chcete být časově nezávislý/á?
- Cítíte se dobře v obchodním prostředí a dokážete rozpoznat a využít potenciál svých klientů?
- Jsou za Vámi vidět prokazatelné výsledky Vaší práce?

Pokud ANO, jste ten pravý člověk pro nás. Máme pro Vás připravenou databázi cca 200 klientů, které budete obhospodařovat.

Vaše aktivita a výsledky zaručí Váš úspěch!

Výsledkem Vaší práce bude:
- Spokojený klient, který díky Vám využívá standardní, ale i nadstandardní služby společnosti T-Mobile.
- Rozpoznat a správně pochopit obchodní potenciál u stávajících klientů.
- Kvalitně uzavřené obchody se zákazníkem a stoupající tržby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Různorodá práce a časová flexibilita
- Otevřená komunikace s kolektivem i vedením společnosti
- Pokud budete mít dobré výsledky, můžete odborně i platově růst. Jen na Vás záleží, jaký budete mít finanční příjem.
- Získáte databázi významných klientů, se kterými budete aktivně pracovat.

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte a pošlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Obchod, prodej, služby, telekomunikace

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?
- Chuť, ochota a odvaha obchodovat, tvořit, organizovat a nabízet zákaznická řešení
- Řidičský průkaz skupiny B a vlastní vůz
- Práce na IČO (hodnocení je postaveno na fixním základu a pohyblivé složce platu).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost 3A.CZ s.r.o., která je více než 15 let významným partnerem T-Mobile. Za tuto dobu jsme získali desetitisíce nových zákazníků a přispěli jsme ke spokojenosti více než milionu těch stávajících.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2098614  Datum zveřejnění: 5.5.2016