Konzultant T-mobile prodejny - Tábor, Sedlčany

3A.CZ s.r.o.

Místo práce
Tábor, Sedlčany, Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

T-Mobile – prodejce

Zajímají Vás nové komunikační technologie ? Baví Vás práce s lidmi ? Chcete se stát důležitým spojovacím článkem mezi silným telekomunikačním operátorem T-Mobile a jeho zákazníky ? Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy ? Chcete být odměňování za to, co firmě přinesete ?

POKUD ANO, JSTE TEN PRAVÝ ČLOVĚK PRO NÁS.

Přidejte se k T-Mobile !!!

Po intenzivním úvodním zaškolení bude vaší hlavní náplní práce:
• Práce se zákazníky prodejny regionálního zastoupení T-Mobile , prodej nových hlasových a datových služeb, optimalizace stávajících zákazníků , prodej hardware, vzdělávání zákaznické báze, šíření nových technologií
• Dosahování stanovených cílů v množství prodaných služeb a zboží
• Aktivní zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení.
• Přijímání a vyřizování reklamací
• Administrativu, starost o chod prodejny
• A samozřejmě reprezentaci T-Mobile!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Toto Vám nabízíme:
• Motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
• Zaměstnanecké benefity
• Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
• Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
• Příjemné pracovní prostředí
• Zázemí a perspektivu stabilní společnosti
• Plný i částečný pracovní úvazek

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Toto od Vás očekáváme:
• Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
• Příjemné vystupování, pro-zákaznickou orientaci, vstřícný přístup
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Chuť učit se novým věcem a vyrůst společně s námi
• Drive, soutěživost, ale zároveň i týmového ducha
• Zájem o nové technologie
• Komunikativnost, flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme společnost 3A.CZ s.r.o., která je více než 15 let významným partnerem T-Mobile. Za tuto dobu jsme získali desetitisíce nových zákazníků a přispěli jsme ke spokojenosti více než milionu těch stávajících.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2107061  Datum zveřejnění: 14.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000 Kč/měsíc